14. Harlekýn s růží

Autor: František Tichý
(1896 Praha - 1961 Praha)

signováno a datováno dole uprostřed tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1942
Šířka: 20 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 41 x 32 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:07 SEČ

Zbývá: 11d 3h 29m 8s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč