224. Loď

Autor: František Tichý
(1896 Praha - 1961 Praha)

Signováno dole uprostřed, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 35 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 21:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč