Akrobatka

Autor: František Tichý
(1896 Praha - 1961 Praha)

datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1942
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 37 x 45 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč