36. Trosky od Horního Lochova
Autor: Václav Vovsík
signováno vlevo dole, na reversu autorské razítko, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1955
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 60 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč