131. Tři myšky z Písařova
Autor: Hana Münsterová
(1955 Prostějov)
Signováno a datováno dole uprostřed, na reversu přípis s věnováním. Rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 2009
Konec dražby: 13.09.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč