196. Samí Picassové
Autor: Hana Münsterová
(1955 Prostějov)
Malba na hedvábí, monogramováno a datováno vpravo dole, na reversu přípis. Zaskleno a olištováno.
Šířka: 53 cm, výška: 51 cm, rámování: 52,5 x 54,5 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč