87. Maruška v rouše beránčím
Autor: Hana Münsterová
(1955 Prostějov)
Signováno a datováno dole uprostřed, na reversu přípis s věnováním. Rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 2008
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 30,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 22.08.2023 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč