Vysoké stromy
Autor: Willm Frederik Noordijk
(1887 Nizozemsko - 1970 Laren (Nizozemsko))
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 54 cm, výška: 35 cm, rámování: 61 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč