20. Alpská krajina
Autor: Anton Pick
(1840 Götzis - 1905 Vídeň (Rakousko))
Dole uprostřed štítek s alternativním pseudonymem H. Moser. Rentoilováno, rámováno v bohatě zdobeném rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 42,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 79 x 68,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 31.10.2022 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč