6. V salonu
Autor: Georg Schöbel
(1860 Berlín - 1929 Berlín, Německo)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 54,5 cm, výška: 68 cm, rámování: 84 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč