131. Nový Svět na Hradčanech
Autor: B. Říha
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 54 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč