Závěsný ozdobný talíř

Autor: Bohumil a Jaroslav Kudělkovi
(- - -)

ručně malovaný, ze spodu značený, datováno a signováno vpravo uprostřed
Datace: 1945
Hloubka: 22,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč