13. Matka s dítětem

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

signováno vpravo dole,restaurováno, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 88 cm, rámování: 102 x 80 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 17.12.2019 19:12 SEČ

Zbývá: 8d 20h 16m 22s

Vyvolávací cena: 8 500 Kč