26. Jasmín na modrém pozadí

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

na reversu autorský štítek, datováno, číslováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 40 cm, výška: 53 cm, rámování: 63 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:16 SELČ

Aktuální cena: 3 300 Kč

Zbývá: 14d 14h 33m 1s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 300 Kč