3. Kvetoucí bodlák

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu několik galerijních štítků, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 751/1966
Šířka: 48 cm, výška: 70 cm, rámování: 92 x 70 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:02 SEČ

Zbývá: 8d 21h 17m 7s

Vyvolávací cena: 9 500 Kč