Rybíz

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

Signováno vpravo dole, datováno za rámem 1965, na reversu autorský štítek.
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 46 cm, výška: 22 cm, rámování: 27,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 18:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč