8. Domů

Autor: Josef Václav Barnet
(1907 Bludov - 1990)

signováno Josef Směšný vpravo dole, datováno 1952 a číslováno 417 vpravo dole. Signace s popisem také na reversu, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 41 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 50 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 05.04.2022 19:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč