93. Přes zamrzlou řeku
Autor: Manfred Kapellner
(1938 Westerholt)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 33 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč