90. V docích
Autor: Scherquist
( )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 32 cm, rámování: 52 x 51 cm
Konec dražby: 16.03.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč