12. Na vycházce
Autor: Robert Hudson
(1852 Velká Británie - 1884)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč