Zátiší s koroptví

Autor: Jaroslav Fousek
(1885 Kutná Hora - 1954)

nesignováno, přisouzeno, dle sdělení posledních majitelů
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 59 cm, rámování: 75 x 62 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:55

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč