56. Zátiší s koroptví
Autor: Jaroslav Fousek
(1885 Kutná Hora - 1954)
nesignováno, přisouzeno, dle sdělení posledních majitelů
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 59 cm, rámování: 75 x 62 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 18:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč