Zátiší se zajícem

Autor: Jaroslav Fousek
(1885 Kutná Hora - 1954)

nesignováno, přisouzeno dle sdělení posledních majitelů
Technika: olej na překližce
Šířka: 60 cm, výška: 76 cm, rámování: 92 x 76,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč