Mezi domy
Autor: Gert Marcus
(1914 Hamburg, Německo - 2008 Stockholm, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 72 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč