Podzimní les
Autor: Jan-Erik Andersson
(1954 Turuk, Finsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 54 cm, rámování: 65 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč