173. Na vycházce
Autor: Georges Goursat SEM
(1863 Périgueux - 1934 Paříž, Francie)
kolorovaná litografie, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: 53 x 37 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč