124. Lodě na kanálu v Amsterdamu
Autor: Hendrik Jan Wesseling
(1881 - 1950 Haarlem, Holandsko)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 75 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč