333. PF 1928

Autor: Václav Rabas
(1885 Pečárkovský mlýn, Krušovice - 1954 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1927
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 35,5 x 31 cm

Konec dražby: 28.07.2019 18:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč