Utěk do Egypta

Autor: Václav Rabas
(1885 Pečárkovský mlýn, Krušovice - 1954 Praha)

Signováno a datováno, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1944
Šířka: 15,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 28 x 30 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč