9. Benátky, sv. Marek
Autor: Joža Fiala
( )
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1935
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 74 cm
Konec dražby: 11.01.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč