25. Věž
Autor: Otakar Hauska
(1874 Jindřichův Hradec - 1926 Brno)
Signováno dole uprostřed. Adjustováno na paspartě, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1894
Šířka: 12 cm, výška: 21 cm, rámování: 37,5 x 29,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč