1396. V pekárně 2
Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 30 cm, rámování: 56,5 x 76,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč