161. V pekárně
Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 30 cm, rámování: 66,5 x 80,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč