163. Skládání chleba
Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 74 cm, výška: 45 cm, rámování: 73 x 100 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč