215. V pekárně 3

Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, XXL formát, rámováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1956
Šířka: 163 cm, výška: 98 cm, rámování: 118 x 182 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:47 SELČ

Zbývá: 6d 4h 36m 41s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč