Kmeny v lese

Autor: Rudolf Žebrok
(1915 Karviná - 1984 Karviná)

Nesignováno, přisouzeno R. Žebrok
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 43 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 18:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč