177. Klatovy
Autor: Jana Brožová
(1909 Plánice - 1987 Klatovy)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: lept
Šířka: 24,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 42 x 35 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč