105. Portrét ženy
Autor: Antonín Koval
(1877 Moravská Ostrava - 1916 Karpaty, Rumunsko)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1913
Šířka: 36 cm, výška: 44 cm, rámování: 46 x 38 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč