103. Konvolut 4ks - Motivy z Jihu
Autor: Dušan Kokotović
(1888 Gorni Kosinja u Perušice, Chorvatsko - 1953 Záhřeb, Chorvatsko)
Signováno vpravo dole tužkou, volné listy.
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč