Sozopol v pozadí pláže
Autor: Pravoslava Stefanová
(1901 Sofie, Bulharsko - 1984 Praha, Československo)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 67 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 47 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč