182. Iinvocazione
Autor: M. Jonáš
( )
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 54 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč