124. Ležící nahá žena
Autor: Marie Martínková Tomašovská
(1886 Lochenice - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 49 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč