Vesnice Padina

Autor: Ján Husárik
(1942 Padina, Slovensko - 2017)

datováno a signováno vpravo dole, lištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 31 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč