53. Příchovice v zimě

Autor: Olga Mandelová
(1928 Trnava, Slovensko)

na reversu štítek Galerie Dílo, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 11.01.2023 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč