52. Karlův most
Autor: Vladimír Hlubuček
(1928 Frýdštejn u Jablonce nad Nisou)
na reversu autorský štítek, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 101 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč