44. Krajina
Autor: Antonín Volejníček
(1896 Brno)
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1926
Šířka: 56 cm, výška: 44 cm, rámování: 46 x 58
Konec dražby: 11.10.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč