63. Dožínky

Autor: Antonín Volejníček
(1896 Brno)

Signováno vpravo dole v grafice, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 47 cm, rámování: 58,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč