1. Žebrák
Autor: Hanuš Schwaiger
(1854 Jindřichův Hradec - 1912 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu přípis Schweigerové Šulcové, posudek PhDR. Mgr. Michael Zachař, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na dřevě, datace: 1887
Šířka: 19 cm, výška: 32 cm, rámování: 41 x 28 cm
Stav: vynikající
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař
Konec dražby: 07.12.2017 18:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 29 000 Kč