1. Žebrák

Autor: Hanuš Schwaiger
(1854 Jindřichův Hradec - 1912 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu přípis Schweigerové Šulcové, posudek PhDR. Mgr. Michael Zachař, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na dřevě, datace: 1887
Šířka: 19 cm, výška: 32 cm, rámování: 41 x 28 cm
Stav: vynikající
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 07.12.2017 18:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 29 000 Kč