Dřevorubec

Autor: Hanuš Schwaiger
(1854 Jindřichův Hradec - 1912 Praha)

monogramováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: papír, datace: 1891
Šířka: 13 cm, výška: 23 cm, rámování: 39,5 x 28 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč