Profesor Ondruška
Autor: Hanuš Schwaiger
(1854 Jindřichův Hradec - 1912 Praha)
přisouzeno autorovi na základě štítku na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 39 cm, rámování: 63,5 x 44
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč