Foxteriér

Autor: Šárka Radová
(1949 Praha)

k zavěšení, datováno a signováno zespodu
Datace: 1974
Šířka: 26,5 cm, výška: 33 cm

Konec dražby: 25.01.2023 19:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč